تبلیغات کلیکی در گوگل
تبلیغات کلیکی در
مقایسه تبلیغات کلیکی گوگل با 4 روش تبلیغاتی دیگر

تبلیغات کلیکی گوگل و تبلیغات محلی

تبلیغات اسپانسرینگ یکی از پرکاربردترین روش‌های تبلیغاتی هستند اما متاسفانه بسیاری از کسب و کارها نمی‌دانند که تبلیغات اسپانسرینگ در بیش‌تر موارد به برندسازی شرکت کمک می‌کند و نقش مستقیمی در فروش بیش‌تر محصولات یا خدمات شرکت ندارد. پس در نظر داشته باشید که اگر بودجه محدودی دارید به سراغ تبلیغات اسپانسرینگ نروید و از همان تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنید چرا که این نوع تبلیغات بسیار هزینه‌بر هستند و از طرف دیگر تاثیر چندان زیادی هم روی فروش محصولات و خدمات شرکت شما ندارند

تبلیغات محلی هنوز هم برای برخی کسب و کارها مفید هستند اما حقیقت این است که عمر این تبلیغات کم‌کم به پایان خود نزدیک شده است و شما با کمک گرفتن از تبلیغات کلیکی گوگل می‌توانید حضوری موثرتری در فضای رسانه‌ای داشته باشید. تبلیغات محلی هزینه‌های زیادی هم از شما دریافت می‌کنند در حالی‌ که شاید درصد زیادی از این هزینه‌ به هدر برود. برای مثال شما با گرفتن یک بنر در سطح شهر باید ماهیانه از ۲ تا ۵۰ میلیون تومان هزینه کنید در صورتی که این بنر به افراد بسیار زیادی نمایش داده می‌شود و بسیاری از این افراد مخاطب هدف شما نیستند اما در تبلیغات کلیکی گوگل شما فقط به ازای افرادی پول پرداخت می‌کنید که دقیقا مشتری شما هستند

تبلیغات کلیکی گوگل و تبلیغات اسپانسرینگ

تبلیغات کلیکی گوگل و تبلیغات رسانه‌ای

تبلیغات رادیو و تلویزیون در سال‌های قبل بسیار داغ‌تر از امروز بود چرا که تلویزیون و رادیو تنها‌ترین رسانه‌ ارتباطی برندها و مردم بود اما امروزه با گسترش فناوری انحصار تبلیغات رادیو و تلویزیون کمتر شده است و به‌خاطر هزینه‌های بسیار بالا این دو رسانه به حاشیه رفته‌اند. البته هنوز هم این ۲ رسانه مخاطبان خاص خود را دارند اما زمانی که ارزنده بودن هزینه را در نظر می‌گیریم متوجه می‌شویم که تبلیغات رادیو و تلویزیون برای بسیاری از کسب و کارها نه‌تنها به صرفه نیست بلکه نشدنی است چرا که هزینه هر تبلیغ تا چند صد میلیون تومان هم هزینه دارد و این هزینه در توان بسیاری از شرکت‌ها نیست و به همین خاطر هزینه تبلیغات در گوگل برای بیش‌تر کسب‌وکارها به‌صرفه‌تر از سایر روش‌های تبلیغاتی است

اینستاگرام یکی از پرکاربردترین شبکه‌های اجتماعی برای تبلیغات است و بسیاری از کسب و کارها هم هزینه‌های زیادی برای حضور در اینستاگرام پرداخت می‌کنند. تبلیغات اینستاگرام هم می‌تواند یکی از روش‌های مفید برای تبلیغات کسب و کار شما باشد اما طبق تجربه تبلیغات کلیکی گوگل ارزنده‌تر است چرا که در تبلیغات اینستاگرام هم تا حد زیادی با مشکل نبود صددرصدی مخاطب هدف روبه‌رو هستیم در صورتی که تبلیغات کلیکی گوگل کاملا بر اساس نیازهای ما و کاربران هدف تعریف شده‌اند. هزینه تبلیغات کلیکی گوگل نسبت به ورودی که برای شما دارد بسیار به صرفه‌تر از تبلیغات اینستاگرام است اما نکته مهم این است که تبلیغ از طریق گوگل نیاز به تخصص و دانش بالایی دارد و به همین خاطر است که توصیه می‌شود از افراد متخصص این حوزه کمک بگیرید

تبلیغات کلیکی گوگل و تبلیغات رادیو و تلویزیون

google ads

تبلیغات محلی هنوز هم برای برخی کسب و کارها مفید هستند اما حقیقت این است که عمر این تبلیغات کم‌کم به پایان خود نزدیک شده است و شما با کمک گرفتن از تبلیغات کلیکی گوگل می‌توانید حضوری موثرتری در فضای رسانه‌ای داشته باشید. تبلیغات محلی هزینه‌های زیادی هم از شما دریافت می‌کنند در حالی‌ که شاید درصد زیادی از این هزینه‌ به هدر برود. برای مثال شما با گرفتن یک بنر در سطح شهر باید ماهیانه از ۲ تا ۵۰ میلیون تومان هزینه کنید در صورتی که این بنر به افراد بسیار زیادی نمایش داده می‌شود و بسیاری از این افراد مخاطب هدف شما نیستند اما در تبلیغات کلیکی گوگل شما فقط به ازای افرادی پول پرداخت می‌کنید که دقیقا مشتری شما هستند.

sponsoring

تبلیغات اسپانسرینگ یکی از پرکاربردترین روش‌های تبلیغاتی هستند اما متاسفانه بسیاری از کسب و کارها نمی‌دانند که تبلیغات اسپانسرینگ در بیش‌تر موارد به برندسازی شرکت کمک می‌کند و نقش مستقیمی در فروش بیش‌تر محصولات یا خدمات شرکت ندارد. پس در نظر داشته باشید که اگر بودجه محدودی دارید به سراغ تبلیغات اسپانسرینگ نروید و از همان تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنید چرا که این نوع تبلیغات بسیار هزینه‌بر هستند و از طرف دیگر تاثیر چندان زیادی هم روی فروش محصولات و خدمات شرکت شما ندارند.

tv & radio

تبلیغات رادیو و تلویزیون در سال‌های قبل بسیار داغ‌تر از امروز بود چرا که تلویزیون و رادیو تنها‌ترین رسانه‌ ارتباطی برندها و مردم بود اما امروزه با گسترش فناوری انحصار تبلیغات رادیو و تلویزیون کمتر شده است و به‌خاطر هزینه‌های بسیار بالا این دو رسانه به حاشیه رفته‌اند. البته هنوز هم این ۲ رسانه مخاطبان خاص خود را دارند اما زمانی که ارزنده بودن هزینه را در نظر می‌گیریم متوجه می‌شویم که تبلیغات رادیو و تلویزیون برای بسیاری از کسب و کارها نه‌تنها به صرفه نیست بلکه نشدنی است چرا که هزینه هر تبلیغ تا چند صد میلیون تومان هم هزینه دارد و این هزینه در توان بسیاری از شرکت‌ها نیست و به همین خاطر هزینه تبلیغات در گوگل برای بیش‌تر کسب‌وکارها به‌صرفه‌تر از سایر روش‌های تبلیغاتی است.

instagram

اینستاگرام یکی از پرکاربردترین شبکه‌های اجتماعی برای تبلیغات است و بسیاری از کسب و کارها هم هزینه‌های زیادی برای حضور در اینستاگرام پرداخت می‌کنند. تبلیغات اینستاگرام هم می‌تواند یکی از روش‌های مفید برای تبلیغات کسب و کار شما باشد اما طبق تجربه تبلیغات کلیکی گوگل ارزنده‌تر است چرا که در تبلیغات اینستاگرام هم تا حد زیادی با مشکل نبود صددرصدی مخاطب هدف روبه‌رو هستیم در صورتی که تبلیغات کلیکی گوگل کاملا بر اساس نیازهای ما و کاربران هدف تعریف شده‌اند. هزینه تبلیغات کلیکی گوگل نسبت به ورودی که برای شما دارد بسیار به صرفه‌تر از تبلیغات اینستاگرام است اما نکته مهم این است که تبلیغ از طریق گوگل نیاز به تخصص و دانش بالایی دارد و به همین خاطر است که توصیه می‌شود از افراد متخصص این حوزه کمک بگیرید.

آیا تبلیغات کلیکی گوگل می ازرد؟!
_______________________________________________________________

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که تبلیغات کلیکی گوگل چیست و دقیقا چه کاربردی دارد؟ تبلیغات کلیکی گوگل یکی از بهترین و ارزنده‌ترین روش‌های تبلیغاتی است که می‌توانید برای رسیدن به فروش بیش‌تر سازمان و کسب‌وکارتان از آن کمک بگیرید. این طور میتوان گفت که روزانه چندین میلیارد جستجو از طریق گوگل انجام می‌شود، و در گوگل ادز تبلیغات شما به مخاطبانی نمایش داده می‌شود که به محصولات و یا خدمات شما علاقه‌مند هستند و بدون شک از پر‌بازدیدترین روش های تبلیغات اینترنتی به حساب می‌آید

آیا تبلیغات کلیکی گوگل
می ازرد؟!
__________________________________________

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که تبلیغات کلیکی گوگل چیست و دقیقا چه کاربردی دارد؟ تبلیغات کلیکی گوگل یکی از بهترین و ارزنده‌ترین روش‌های تبلیغاتی است که می‌توانید برای رسیدن به فروش بیش‌تر سازمان و کسب‌وکارتان از آن کمک بگیرید. این طور میتوان گفت که روزانه چندین میلیارد جستجو از طریق گوگل انجام می‌شود، و در گوگل ادز تبلیغات شما به مخاطبانی نمایش داده می‌شود که به محصولات و یا خدمات شما علاقه‌مند هستند و بدون شک از پر‌بازدیدترین روش های تبلیغات اینترنتی به حساب می‌آید.

سوالات متداول مشتریان

در این زمینه ابتدا مقدار مشخصی اعتبار برای کمپین خود در نظر می‌گیرید؛ و وقتی روی آگهی شما کلیک شود، هزینه آن کلیک از اعتبار مشخص شده کم خواهد شد.

کارشناسان ما با توجه به نیاز و درخواست مشتریان می‌توانند گزارشات روزانه، هفتگی یا ماهانه ارایه دهند. گزارش‌ها به صورت فایل‌های پی‌دی‌اف یا اکسل قابل ارایه است؛ و مستقیما توسط سرورهای گوگل، به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

با توجه به سیستم و سیاست‌های شرکت گوگل، محل نمایش تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل، در دو جایگاه بالا (4 آگهی) و پایین (3 آگهی) صفحه اول و به صورت داینامیک قابل ارائه است. در نتیجه عوامل گوناگونی از جمله بودجه تبلیغاتی، کیفیت وب‌سایت و مدیریت کمپین تبلیغاتی، بر روی محل نمایش آگهی تاثیرگذار است.

خیر. با توجه به تحریم‌های صورت گرفته، سیستم گوگل امکان نمایش آگهی به صورت انحصاری فقط در ایران را در اختیار شما نمی‌گذارد. اما ناامید نباشید. ما با استفاده از روش‌های خاص خود، می‌توانیم آگهی شما را فقط در ایران به نمایش بگذاریم؛ و بیشترین بازدهی را برای شما به ارمغان آوریم.

خیر، هیچ مبلغی کسر نمی‌شود. نحوه محاسبه این سیستم تبلیغاتی، تنها به ازای کلیک و ورود به سایت شما است. حتی زمانی که مخاطبین عبارت مورد نظر شما را جستجو کرده و شماره شما را در تبلیغات مشاهده کرده و با شما تماس گرفته باشند هم، در صورت کلیک نکردن روی آگهی، هزینه‌ای از شما کسر نخواهد شد.

ما معتقدیم مهم‌ترین رکن موفقیت یک شرکت، دارا بودن شخصیت حقوقی و ساختار سازمانی منسجم است. بعد از گذشت چند سال از مجموعه فعالیت‌های تخصصی، آنچه موجب خوشنودی ماست؛ رضایت‌مندی مشتریان بی‌شمار است. ما در شرکت نوین مارکتینگ یک پشتیبان اختصاصی و با تجربه را در اختیار پروژه شما می‌گذاریم؛ و احیانا اگر مشاور شما در دسترس نبود، پشتیبان دیگری کار شما را پیگیری خواهد کرد.

بله. شما می‌توانید در هر زمان، از طریق پشتیبانی تبلیغات خود را قطع کنید.

در صورتی که از روند اجرای تبلیغات راضی نبودید می‌توانید از طریق پشتیبانی درخواست متوقف کردن تبلیغات را بدهید و در کمتر از ۲ روز کاری، باقی‌ مانده شارژ خود را دریافت کنید. دقت کنید که صرفا باقی‌مانده شارژ برگشت داده می شود. این فرآیند دو هفته به طول خواهد انجامید.

در این زمینه محدودیتی وجود ندارد. ولی بهتر است که همیشه لغات انتخابی شما مربوط به آگهی و کسب و کار شما باشد. این روش کمک خواهد کرد که شما با هزینه کمتر، بازدهی بالاتری داشته باشید. همچنین بهتر است در انتخاب کلمات کلیدی فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید: کلمات شناخته شده‌ای باشند. یعنی قبلا توسط کاربران به اندازه کافی جستجو شده باشند. در کنار شناخته شده بودن، خیلی هم عمومی نباشند. یعنی به طور تخصصی‌تر محصول شما را معرفی کنند. به عنوان مثال اگر شما نوع فعالیت‌تان اعزام دانشجو به کشور مالزی است؛ کلمه تحصیل در مالزی در مقایسه با کلمه تحصیل، گزینه بهتری است. در نهایت هم اینکه کلمات انتخابی شما حتما در سایت شما موجود باشد.

بعد از عقد قرارداد، متخصصین تیم دکتر ویز تعهد می‌کنند در کمترین زمان ممکن و حداکثر طی 24 ساعت تبلیغات شما را در گوگل ثبت کنند. بعد از درج شدن آگهی، معمولا طی 15 دقیقه آگهی شما فعال و در موتورهای جستجو ظاهر می‌شود. اما طبق تجربه چند ساله ما، بخصوص طی ماه‌های گذشته، این روزها سخت گیری‌های بیشتری در بررسی آگهی‌ها اعمال می‌شود؛ و در مواردی حتی چند ساعت تا چند روز تا زمان انتشار آگهی در گوگل، زمان گذشته است.

تحویل فوری سفارشات

در کمتر از یک ساعت کاری تمامی سفارشات، اعم از شارژ اکانت و ایجاد اکانت اختصاصی انجام می‌شود

اطلاعات بیشتر

شفافیت و صداقت

عودت وجه لحظه ای در هر شرایط اختصاص پروموشن به مشتری شفاف بودن همه شرایط از اول

اطلاعات بیشتر

آموزش به مشتریان

ما معتقدیم مشتریان آموزش دیده بازدهی خوبی از تبلیغات کسب می‌کنند که نتیجه آن تمدید تبلیغات است.

اطلاعات بیشتر

تحویل فوری سفارشات

در کمتر از یک ساعت کاری تمامی سفارشات، اعم از شارژ اکانت و ایجاد اکانت اختصاصی انجام می‌شود

اطلاعات بیشتر

شفافیت و صداقت

عودت وجه لحظه ای در هر شرایط اختصاص پروموشن به مشتری شفاف بودن همه شرایط از اول

اطلاعات بیشتر

آموزش به مشتریان

ما معتقدیم مشتریان آموزش دیده بازدهی خوبی از تبلیغات کسب می‌کنند که نتیجه آن تمدید تبلیغات است.

اطلاعات بیشتر
!! همین حال کمپین تبلیغاتی خودت رو در گوگل بساز !!

هزینه راه اندازی رایگان

☑ ارتباط با کارشناس گوگل

☑ بهینه سازی نرخ کلیک    

بیش از 700 کمپین موفق

☑ پشتیبانی 24 ساعته         

☑ گزارش های اختصاصی     

برند هایی که از خدمات ما استفاده کرده اند


cropped-arianbox
1576746468logo-yoozas
logo-hiQ-min

  • در هنگام ورود شماره تلفن، زبان گوشی حتما انگلیسی باشد.سیستم به صورت خودکار شماره را فارسی میکند.
لطفا هنگام وارد کردن شماره تلفن، زبان گوشی حتما انگلیسی باشد.
سیستم به صورت خودکار شماره را فارسی میکند.

لطفا هنگام وارد کردن شماره تلفن، زبان گوشی حتما انگلیسی باشد.
سیستم به صورت خودکار شماره را فارسی میکند.

اگر همچنان سوالی در ذهن دارید
با کارشناسان ما در ارتباط باشید
021-88746213