تولید محتوای تخصصی دکتر وِیز

طبیعی است که بسیاری از ما که پس از راه‌اندازی کسب و کارمان به فکر تولید محتوا بیوفتیم و باز هم طبیعی است که سئو و دریافت رتبه مناسب از موتورهای جستجو یکی از اصلی‌ترین اهداف تولید محتوا وب سایت ما باشد اما همه اینها به یک منظور صورت می‌گیرد فروش بیشتر و به همین دلیل پیش از تولید محتوای بلاگ برای کسب رتبه و پس از آن کارهایی لازم است انجام شود.

دکتر مشاوره کسب و کار ویز

برند ها و ارگان هایی که با ما همکاری داشته اند

جلسه اول مشاوره تولید محتوای تخصصی برای شما رایگان است!

مشاوره رایگان محتوا، به‌دلیل اطمینان ما از کیفیت کارمان است، شما می‌توانید با متخصصان محتوایی دکتر ویز تماس بگیرید و اطلاعات لازم برای کسب‌وکارتان را دریافت کنید.

تیم کسب‌وکار دکتر ویز آماده ارائه خدمات برای وب سایت‌ و شبکه‌های اجتماعی شما است.

بله باتوجه به گسترش روزافزون تکنولوژی و دنیای اینترنت بیش‌تر رقبای شما در حال فعالیت آنلاین هستند و شما هم برای رسیدن به بازار هدف مورد نظرتان باید تولید محتوا را جدی بگیرید.

اگر از آن دسته از علاقه‌مندانی هستید که به دلیل دوری محل سکونت یا مشغله زیاد امکان حضور فیزیکی در جلسات مشاوره محتوایی را ندارید، می‌توانید از مشاوره‌های تلفنی و یا تصویری در زمینه محتوا و استراتژی محتوا استفاده کنید.

جلسات مشاوره محتوای کسب و کار برای کسانی که قصد دارند کسب یا کار جدید آنلاین هم راه اندازی کنند هم بسیار موثر است و می‌توانند با کم‌ترین هزینه و ریسک، کار جدید خود را راه‌اندازی کنند.

در حقیقت تولید محتوا برای مدیران کسب و کارها، صاحبان استارت آپ ها، کارآفرینان و دانشجویان و کسانی است که در پی افزایش درآمد در حوزه آنلاین هستند.

این جلسات براساس کسب و کار شما تدوین می‌گردد و با ارائه راهکارهای محتوایی برای کسب و کار شما بهینه می‌گردد که این مسئله باعث می‌شود بهترین و سریع‌ترین نتیجه را دریافت کنید.

در حقیقت محتوا هم مانند سئو امری زمان‌بر است و حداقل شش ماه زمان لازم است تا به نتایج مورد نظر خود برسید.

نمایی از برخی سمینار های برگزار شده توسط تیم دکتر وِیز

اعتماد و اطمینان، خصوصا در حوزه تولید محتوا را باید از کسانی بخواهیم که در این مسیر، تجربه و دانش دارند و در گذشته توانسته اند در این حوزه، حرفی برای گفتن داشته باشند. به همین دلیل در اینجا نمونه‌هایی از تیم‌هایی که ما، افتخار همکاری با آن‌ها را داشته ایم ذکر می‌کنیم.

  • وب سایت کالاچیو: تولید محتوای تخصصی وب سایت در حوزه روتختی و روفرشی
  • وب سایت علی بابا: متن‌های ORC و سئورایتینگ 
  • وب سایت فیلیمو شات: تولید محتوا در حوزه سینما
  • و

• فرش ملک‌شاه: ما با همکاری «دکتر پدرام شهدوست» توانستیم محتوای تخصصی برای وب سایت تولید کنیم و به نتایج اول گوگل برسیم. 

  • علی بابا: رسیدن به رنک اول رزرو هتل و بلیط
  • کالاچیو: رسیدن به صفحه اول گوگل در کلیدواژه‌ها
  • و

  • در هنگام ورود شماره تلفن، زبان گوشی حتما انگلیسی باشد.سیستم به صورت خودکار شماره را فارسی میکند.

برای دریافت پکیج ویژه محتوا به صورت کاملا اختصاصی در حوزه کسب و کارتان هرچه سریع تر اقدام کنید

فرصت ها درگذرند، لحظه را دریاب

بیشتر بخوانید